Czy zdrada może się opłacić? Esther Perel udowania, że tak!

Powiązane artykuły

Dlaczego ludzie zdradzają? I dlaczego robią to nawet wtedy, gdy są w szczęśliwych związkach? Jakie są przyczyny zdrady i czy można się przed nią uchronić? I wreszcie, jak sprawić, by stała się szansą na wzmocnienie relacji?

Na te i inne pytania Esther Perel odpowiada w swojej kultowej książce, która została przetłumaczona na prawie 30 języków, i stała się jedną z klasycznych pozycji zarówno w domach, jak i w gabinetach terapeutycznych na całym świecie.

Autorka, znakomita terapeutka przygląda się przyczynom i skutkom zdrady i analizuje ją jako sytuację, która nie tylko dotyczy zdradzonego i zdradzającego, ale również dotyka i rzutuje na życie ludzi z ich otoczenia. Perel przekonuje przy tym, że nie trzeba przejść przez zdradę, żeby ją zrozumieć – i pozwala spojrzeć na nią z perspektywy trzech stron.

Czy zdrada może się opłacić? Esther Perel udowania, że tak!
Książkę poleca Natalia de Barbaro: „Perel jest mistrzynią. Ta książka to namiętny taniec między dziś a kiedyś, między tym, co osobiste, a tym, co społeczne, między językiem precyzji a językiem poezji”.

Czy zdrada może się opłacić? Esther Perel udowania, że tak!

Esther Perel – psychoterapeutka i autorka bestsellerów „New York Timesa”. Jest uznawana za jeden z najbardziej wnikliwych i oryginalnych głosów na temat współczesnych związków. Biegle włada dziewięcioma językami, kieruje praktyką terapeutyczną w Nowym Jorku i służy jako konsultantka organizacyjna dla firm z listy Fortune 500 na całym świecie. Jej słynne wykłady TED zdobyły już prawie 45 milionów wyświetleń, a jej bestsellerowe książki – „Kocha, lubi, zdradza” oraz „Inteligencja erotyczna” – zostały przetłumaczone na ponad 30 języków.

Więcej w tym temacie

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę wpisz tu swoje imię

Popularne artykuły