Jak zwiększać swoją intymność, gdy nie jesteście razem fizycznie?

Powiązane artykuły

Nie da się ukryć, że obecnie wiele osób żyje w związkach na odległość. Praca, studia czy inne sytuacje sprawiają, że partnerzy muszą rozstać się na kilka miesięcy lub nawet i lat. Jak wiadomo, w takich przypadkach utrzymanie kontaktów seksualnych jest wyjątkowo dużym wyzwaniem. Intymność jest praktycznie podstawą każdego związku i pozwala znacznie pogłębić relację. Wobec tego jak można zwiększyć intymność nawet w momencie, kiedy fizycznie partnerzy są od siebie oddaleni?

Pikantne rozmowy na dzień dobry i na dobranoc

Fizyczna bliskość zarówno dla niej jak i dla niego jest szczególnie istotna. To właśnie poprzez seks i pieszczoty partnerzy podkreślają akceptację własnych ciał i jednocześnie wyrażają głębokie uczucia. Zdarza się jednak, że fizyczna bliskość nie jest możliwa, co jednak nie oznacza, że partnerzy nie powinni szukać innych sposobów na zachowanie namiętnej atmosfery pomiędzy sobą. Żyjemy w dobie komunikatorów społecznych, więc można zdecydować się na nieco pikantniejsze SMS i rozmowy telefoniczne. Świetną praktyką może być:

  • wysyłanie romantycznych i intymnych SMS o poranku – sprawi to, że partner lub partnerka będą myśleć o nas przez cały dzień;
  • pikantne i pobudzające wyobraźnie SMS na dobranoc – z pewnością po nich oboje partnerów będzie spać o wiele lepiej.

Faktem jest, że takie rozmowy zwykle nie zastąpią nam prawdziwego kontaktu fizycznego, jednak to właśnie dzięki nim można podtrzymać intymną atmosferę i znacznie zbliżyć się do partnera. Co więcej, takie drobne rozmowy i zaczepki mogą sprawić, że o wiele więcej dowiemy się o drugiej połówce i poznamy ją jeszcze lepiej. Z pewnością więc nie warto z tego rezygnować.

Zdjęcia, które rozbudzają pożądanie i namiętność

Kolejnym sposobem na to, by podtrzymać intymność w związku na odległość jest nic innego, jak tylko wysyłanie partnerowi/partnerce pikantnych zdjęć. Panie mogą bez większego problemu kupić nową, seksowną bieliznę erotyczną i po prostu zapozować dla swojego partnera. Co więcej, panowie mogą zrobić dokładnie to samo. W taki sposób najprościej możemy przełamać barierę dzielącego nas dystansu i jednocześnie znacznie się do siebie zbliżyć. Oczywiście pamiętajmy, że nie ma tu większych ograniczeń co do tego, jak dane zdjęcie ma wyglądać. Możemy więc puścić wodzę fantazji i zaskoczyć naszą drugą połówkę niespodziewanym ujęciem. Z pewnością niepozorne zdjęcie wywoła uśmiech na jego/jej twarzy i sprawi, że w głowie pozostaną jedynie fantazje na nasz temat.

Cyberseks – zachowanie intymności nawet na odległość

Ostatnim sposobem na to, by nie rezygnować z seksualnej satysfakcji nawet w momencie, kiedy fizycznie nie przebywamy ze swoim partnerem jest cyberseks. Pojęcie to na dobre zakorzeniło się już w naszej kulturze, a w przypadku partnerów w związkach na odległość może być to jedno z najlepszych rozwiązań. Podczas uprawiania seksu przez kamerkę możemy śmiało pójść na przysłowiową całość. Skorzystajmy z wibratorów czy innych zabawek erotycznych, by sprawić przyjemność zarówno sobie, jak i partnerowi/partnerce, która znajduje się pod drugiej stronie kamery. Oczywiście na cyberseks muszą wyrazić zgodę obie strony, jednak jest to jeden z lepszych sposobów na to, by podtrzymać namiętność w związku na odległość.

Wysokiej jakości zabawki erotyczne znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Area69

Więcej w tym temacie

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę wpisz tu swoje imię

Popularne artykuły