Miłość po hiszpańsku – dlaczego faceci tak to lubią?

Powiązane artykuły

Seks po hiszpańsku bywa też nazywany pozycją „na Hiszpana”. Przynosi całkowicie nowe doznania w łóżku i zdecydowanie może być elementem przełamującym nudę i rutynę w łóżku. Jak wygląda miłość hiszpańska, dlaczego mężczyźni tak ją lubią oraz jakie pozycje będą najbardziej satysfakcjonujące – wyjaśnimy w poniższym artykule. 

Na czym polega seks „na Hiszpana”?

Ta pozycja to stosunek międzypiersiowy. Oznacza to, że nie dochodzi do penetracji, a mężczyzna wykonuje ruchy frykcyjne pomiędzy piersiami swojej partnerki. Pojawia się tu element dominacji, ponieważ kobieta jest stroną bierną – co bywa niezwykle ekscytujące dla obydwu stron. Ten rodzaj pieszczot można też wzbogacić o elementy seksu oralnego. Jeśli mowa o odczuciach – dla mężczyzny są bardzo podobne do tych, które przeżywa podczas seksu waginalnego. Dodatkowym walorem jest to, iż kobieta może regulować ucisk na prącie partnera. Mimo, że kobieta nie jest bezpośrednio stymulowana, mężczyzna może pieścić jej sutki bądź łechtaczkę – wszystko zależy od pozycji.

Pozycje „na Hiszpana”

Tradycyjna pozycja „na Hiszpana” jest idealna dla kobiet z większym biustem, kiedy mogą objąć nim penisa partnera. Jednak mamy dobrą wiadomość dla tych z Was, które mają mniejsze piersi – wszystko zależy od odpowiedniego dobrania pozycji. 

1. Kobieta leży na plecach, a mężczyzna znajduje się nad nią 

To najbardziej powszechna z pozycji, gdzie kobieta leży na plecach, a mężczyzna kuca nad nią w sposób, który umożliwia umieszczenie członka między piersiami. 

2. Zamiana miejsc 

Mężczyzna leży na plecach, a kobieta pochyla się nad nim i obejmuje piersiami penisa. To idealne rozwiązanie dla małych biustów. Dodatkowo, tutaj kobieta może lekko zdominować partnera i wyznaczać tempo ruchów góra-dół. 

3. Seks hiszpański na siedząco 

Mężczyzna siedzi na brzegu łóżka bądź kanapy, a partnerka klęczy przed nim i w tej pozycji obejmuje członka piersiami. 

4. Na stojąco

Mężczyzna stoi przed kobietą, która siedzi na brzegu łóżka. W tym przypadku to po stronie partnera leży dyktowanie tempa oraz to z jego strony pojawiają się elementy dominacji. 

5. Głowa kobiety na brzegu łóżka

Kobieta leży z głową na brzegu łóżka, a mężczyzna jedną nogę opiera na brzegu łóżka, drugą klęczy. W tej pozycji ważna jest sprawność aktywnego partnera. 

6. Mężczyzna leży, kobieta kuca

Mężczyzna leży na płasko, a kobieta nad nim kuca. Można ustawić się tak, by jednocześnie stymulować łechtaczkę oraz żeby mężczyzna patrzył na penisa znajdującego się między piersiami. Nie od dziś wiadomo, że faceci to wzrokowcy!

Jak najlepiej przygotować się do seksu hiszpańskiego?

Z uwagi na fakt, iż nie jest to tradycyjny seks waginalny, gdzie w naturalny sposób pojawia się poślizg, warto zaopatrzyć się w lubrykant. Może to być element urozmaicający zbliżenie, jednak w tym przypadku po prostu ułatwi działanie i sprawi, że nie nabawimy się otarć. Więcej pisaliśmy o nich tutaj. Jeżeli chcemy połączyć seks hiszpański z oralnym – warto wybrać smakowy lubrykant. Przy tej okazji dobrze jest też ustalić, czy w tej pozycji uprawiacie seks do samego końca – penis jest bowiem skierowany w stronę twarzy. Można również urozmaicić klasyczną pozycję hiszpańską poprzez wsunięcie pod plecy poduszki – biust będzie bardziej uwydatniony i wypięty. 

Dlaczego seks po hiszpańsku jest tak podniecający?

Nie można ukrywać, że dla mężczyzn jest to wyjątkowo podniecająca forma seksu. Dlaczego? Ponieważ mówimy tutaj o kontrolowanej dominacji. Jednak nie tylko panowie lubią tę formę zabaw. Wiele kobiet lubi poczuć się niewinnie i zdać się na pieszczoty partnera. Jak wspominaliśmy wcześniej, z seksu hiszpańskiego bardzo łatwo przejść do seksu oralnego, a zdecydowana większość mężczyzn wprost kocha tego rodzaju zabawy! Szczególnie sprzyjają temu pozycje, gdzie kobieta klęczy przed partnerem. 

Podsumowanie

Seks po hiszpańsku jest wartym spróbowania elementem łóżkowej zabawy. Kobiecy biust jest niezwykle pociągający – wielu mężczyzn rozpala sam widok piersi! Jeżeli nie spróbowałeś go do tej pory – do dzieła! Skonsultuj jednak wcześniej ze swoją partnerką, czy na pewno odpowiada jej taka forma dominacji. „Hiszpan” musi przynosić przyjemność obojgu partnerów. 

Więcej w tym temacie

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę wpisz tu swoje imię

Popularne artykuły